#1 2014-04-12 12:36:59

Lorma

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 3
Punktów :   

Offtop

Poproszę o aplauz, bo jestem debilem komputerowym, a stworzyłam forum. D: Jego Makaronowatość jest wielka.
Mówcie co u Was, jakie seriale/anime oglądacie, co się zmieniło, możecie wstawiać swoje zdjęcie, czy coś (nie żebym zbierała do fapfolderu). No i najważniejsze, ma ktoś jakiś pomysł na pbf? ;__;

ps. generalnie wiem, że te forum jest biedne, sory za to. :C

Offline

 

#2 2014-04-12 13:26:35

MiszczuYoda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Offtop

Yoda szerzyć dobrą nowinę i zajebistość przybywa. Yoda interesuje F1 się ostatnio. Yoda pozdrawia was.


"Mam teorię, dlaczego kobiety lubią kierowców rajdowych. Nie cenią tego, co robimy,
ciągłej jazdy w kółko. Uważają to za żałosne i chyba słusznie. To przez nasze obcowanie ze śmiercią. Im bliżej jesteś śmierci, tym więcej czujesz życia. Tym bardziej żyjesz. One to dostrzegają. Wyczuwają."~James Hunt.

Offline

 

#3 2014-04-12 15:14:03

KnoLisowsky

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Offtop

Em.
No to ten.
Co u mnie słychać? Stare kurwy nie chcą zdychać, ohohoho ja buntownik.
No i ten. Nie mam za bardzo, czym się pochwalić, oprócz tego, że mój wiersz o kaloryferze znajdzie się w jakimś tomiku.
Nie, to nie była reklama, bo mi nie zapłacili.
Nah.

Ps. Oto zdjęcie do fap folderu ---> http://s6.ifotos.pl/img/tumblrmck_exerwrx.gif
Co prawda to nie Kno, ale fap folder też będzie rad >c


I gotta dig bick.
You read that wrong...
This is awkward.

Offline

 

#4 2014-04-12 17:25:06

MiszczuYoda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Offtop

Kno zajebistość NekoLokiego Yodę aż oślepiła, ledwo com w klawisze napierdalam. Yoda też sobie wsadzi (hehe WSADZI) to do fap folderu, bo to zajebiszcze >W<

I wgl. mówię wam kuva tak chujowo się u Yody powodzi, że kuva cieszę się, że mam interneta.

Yodowy spam zawsze spoko JOLO SŁEG KUVA


"Mam teorię, dlaczego kobiety lubią kierowców rajdowych. Nie cenią tego, co robimy,
ciągłej jazdy w kółko. Uważają to za żałosne i chyba słusznie. To przez nasze obcowanie ze śmiercią. Im bliżej jesteś śmierci, tym więcej czujesz życia. Tym bardziej żyjesz. One to dostrzegają. Wyczuwają."~James Hunt.

Offline

 

#5 2014-04-12 17:32:53

Wincenty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Offtop

Witajcieże, towarzysze! Jakem dawno nie rozmawiała w tym gronie, tęskno mnie było ;v;
U mnie - nicże nowego. Ot, cuś się napisze, cuś się narysuje, ale ogólnie niedługo przyjdzie mi wejść w dorosłość i życie mnie doświadcza.
(Och, Loki <3 )


"W XIX wieku lekarze nie mieli żadnych wątpliwości, onanizm był powodem większości chorób, jakie dręczyły ludzkość. Wśród chorób powodowanych tym „wybrykiem płciowym” wymieniano: suchoty, reumatyzm, szaleństwo, zupełną głupotę, impotencję, wrzody, zatwardzenie, raka... [...] W dodatku chorobliwe wyrzuty sumienia nie raz doprowadzały do prób samobójczych."

Offline

 

#6 2014-06-25 23:03:52

KnoLisowsky

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Offtop

ODŚWIEŻAM ELO.
Bo...
nudzi mi się.
GADAJCIE COŚ.
UMIERAM TAK?


I gotta dig bick.
You read that wrong...
This is awkward.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport13.pun.pl www.forum20tdh.pun.pl www.hoxford.pun.pl www.shinigami.pun.pl www.nokia5300.pun.pl